Dodane: 2019-03-15 w kategorii: Praca - Praca za granicą
Spam lub duplikat
Niewłaściwa kategoria
Niedozwolony przedmiot lub usługa
Inne
Oszustwo
Twoje imię:
Adres e-mail znajomego:
Wiadomość do znajomego:
Wyświetleń: 2
Szczegóły:
Wymiar zatrudnienia:
Pełny etat
Forma zatrudnienia:
Umowa o pracę
Opis ogłoszenia:
Dla naszych partnerów poszukujemy pracowników do działu IT w młodej i zorientowanej na wzrost firmie. Szukamy pracowników do działu ds. rozwoju redakcji, na stanowisko:

Developer XML/XSL

Miejsce pracy: Monachium/Haar; Niemcy

PRACODAWCA OCZEKUJE:
Umiejętności umiejętnego zarządzania czasem i działania w uporządkowany sposób
Szybkiej nauki nowych zagadnień technicznych
Samodzielnej pracy, jednakże zorientowanej na efekty całego zespołu
Wysokiej kultury osobistej i umiejętności komunikacyjnych
Doświadczenia z systemami redakcyjnymi i systemami zarządzania
Znajomości języka angielskiego

Dodatkowe umiejętności w zakresie pracy: XML, XHTML, XSL, XSLT, XPath, XSL-FO, DOM, CSS

Dodatkowo mile widziane umiejętności: programowanie Typo3; języki programowania- Java, C#, PHP, JavaScript etc.; obsługa systemów wersjonowania (np. Subversion); Word ML; systemy do zgłaszania i śledzenia błędów np. Mantis

TWOJE OBOWIĄZKI:
W ścisłej współpracy z naszymi konsultantami i naszymi klientami dostosowujesz system redakcyjny do wymagań klientów.
Opracowujesz nowe i optymalizujesz istniejące funkcje

CO OFERUJMY?
Wynagrodzenie roczne w wysokości 60-70 tysięcy Euro brutto (uzależnione od doświadczenia)
Zakwaterowanie
Niemiecką umowę o pracę i stabilne zatrudnienie w renomowanej firmie z branży IT
Wsparcie ze strony House of Jobs
Pełny pakiet socjalny
Jeżeli jesteś zainteresowany ogłoszeniem? Osoba kontaktowa: Kamil Bednorz
telTelefon: 7XXXXXXXXX
Do wiadomości możesz dołączyć plik