Dodane: 2019-03-15 w kategorii: Praca - Praca za granicą
Spam lub duplikat
Niewłaściwa kategoria
Niedozwolony przedmiot lub usługa
Inne
Oszustwo
Twoje imię:
Adres e-mail znajomego:
Wiadomość do znajomego:
Wyświetleń: 11
Szczegóły:
Wymiar zatrudnienia:
Pełny etat
Forma zatrudnienia:
Umowa o pracę
Opis ogłoszenia:
Agencja pracy House of Jobs, z siedzibą w Wolnzach, obecnie poszukuje pracownika na stanowisko:
Mechanik samochodowy
Miejsce pracy: Hamburg, Wedel, Monachium; Niemcy

PRACODAWCA OCZEKUJE:
Wykształcenie jako mechanik samochodowy i doświadczenie na stanowisku ostatnie 3-5 lat
Doświadczenie jako mechanik samochodowy
Znajomość języka niemieckiego, lub angielskiego
Mile widziane prawo jazdy i samochód

TWOJE OBOWIĄZKI
Serwis i naprawa samochodów osobowych
Bieżące wymiany elementów eksploatacyjnych: wymiana oleju, filtrów etc.
Diagnostyka błędów za pomocą komputera
Wymiana i wyważanie opon

CO OFERUJEMY?
Stawka godzinowa od 13 Euro brutto/h w zależności od umiejętności +10 Euro diety netto
Praca na jedną zmianę- 07:00-17:00, możliwe nadgodziny
Zapewnione zakwaterowanie płatne
Niemiecką umowę o pracę i stabilne zatrudnienie
Pełny pakiet socjalny
Pomoc ze strony House of Jobs

Naszą motywacją, jest zrozumienie współczesnego świata pracy. Do każdego kandydata podchodzimy indywidualnie i staramy się zaoferować jak najlepszą pracę, pasującą do Jego profilu.
Wykorzystujemy wszystkie narzędzia jakimi dysponuje współczesny świat.
Łączymy firmy z różnych branż.
Jeżeli jesteś zainteresowany ogłoszeniem? Osoba kontaktowa: Kamil Bednorz
telTelefon: 7XXXXXXXXX
Do wiadomości możesz dołączyć plik