Dodane: 2019-03-15 w kategorii: Praca - Pozostałe oferty pracy
Spam lub duplikat
Niewłaściwa kategoria
Niedozwolony przedmiot lub usługa
Inne
Oszustwo
Twoje imię:
Adres e-mail znajomego:
Wiadomość do znajomego:
Wyświetleń: 2
Szczegóły:
Wymiar zatrudnienia:
Pełny etat
Forma zatrudnienia:
Umowa o pracę
Opis ogłoszenia:
BlueCollar JobSupply Sp. z o.o. (Agencja Zatrudnienia nr 5437) jest agencją rekrutacyjną zlokalizowaną w Szczecinie i jest częścią Bluecollar A/S Group z Odense w Danii. Jako część BlueCollar A/S działamy z sukcesami na rynku duńskim od ponad 10 lat.

Naszym duńskim klientom zapewniamy najlepszych pracowników, a naszym pracownikom oferujemy tylko legalne, sprawdzone i stabilne miejsca pracy na terenie całej Danii.

Aplikuj i dowiedz się więcej – ta praca czeka na Ciebie.
Aktualnie poszukujemy osoby na stanowisko:

Operator wózka widłowego
( bocznego załadunku )

Nr Ref: Oww-b/03.19/Hobro
Miejsce pracy: Hobro, Dania.

Zakres obowiązków:
Obsługa wózka widłowego bocznego z napędem spalinowym ( od 3 – do 50 ton, wysokość podnośnika 4 m) typu Baumann do przewozu elementów stalowych na hali produkcyjnej. Firma zajmuje się produkcją elementów konstrukcji stalowych (belek pod hale i mosty).

Bazując na wieloletnim doświadczeniu oraz stabilnej pozycji naszej firmy na duńskim rynku pracy zapewniamy swoim pracownikom szeroki zakres usług na najwyższym poziomie.

Gwarantujemy:
-duńską umowę, którą dostajesz jeszcze przed wyjazdem do Danii - zapewnia ona ubezpieczenie od pierwszego dnia pracy, pieniądze wakacyjne (12,5 %), składki emerytalne a przede wszystkim warunki zatrudnienia i płacy zgodne z wytycznymi duńskiej umowy związkowej,
-organizację kwestii formalnych tj.: karta podatkowa, karta zdrowotna, duński numer personalny,
-wynagrodzenie wypłacane co 2 tygodnie, a przed pierwszą wypłatą możesz liczyć na zaliczki w wysokości 1000 DKK/ tydzień,
-wynajem zakwaterowania (koszt jest odliczany z wynagrodzenia),
-pomoc w organizacji transportu na terenie Danii,
-opiekę polskojęzycznych koordynatorów oraz nr alarmowy czynny 24h/dobę.

Oferujemy:
-atrakcyjne wynagrodzenie,
-możliwość długotrwałej współpracy,
-możliwość rozpoczęcia pracy od zaraz.

Oczekujemy:
-udokumentowanego doświadczenia w pracy na produkcji przy obsłudze wózka widłowego - bocznego,
-umiejętności odczytywania rysunku technicznego,
-min. komunikatywnej znajomości j. angielskiego,
-min. podstawowej znajomości obsługi komputera,
-prawo jazdy + własne auto na wyjazd - dodatkowy atut.

Wymagane dokumenty:
-aktualne CV,
-dokumenty potwierdzające doświadczenie zawodowe tj. św. pracy, referencje, itp.,

Aplikacje:
Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV w języku polskim z podaniem numeru referencyjnego Oww-b/03.19/Hobro na adres e-mail infopoland@bluecollar.dk

Dziękujemy za wszystkie nadesłane zgłoszenia. Jednocześnie informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi kandydatami.

Oferta dotyczy pracy za granicą.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli:
Niniejszym wyrażam zgodę na przetwarzanie przez administratora - BlueCollar JobSupply sp. z o. o. z siedzibą w Szczecinie - moich danych osobowych zawartych w moim CV oraz w innych przedstawionych przeze mnie dokumentach, dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji, zarówno obecnej, jak i organizowanej w przyszłości, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jedn.: Dz. U. z 2016 r. poz. 922.). Wyrażam także zgodę na udostępnianie moich danych osobowych innym podmiotom należącym do grupy BlueCollar oraz potencjalnym pracodawcom do celów związanych z prowadzonymi obecnie lub w przyszłości procesami rekrutacji.
Ponadto oświadczam, że przyjmuję do wiadomości, że:
1. podanie danych jest dobrowolne, aczkolwiek odmowa ich podania jest równoznaczna z brakiem możliwości realizacji umowy;
2. mam prawo dostępu do treści swoich danych, żądania sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia danych, jak i wniesienia sprzeciwu.

Jeżeli jesteś zainteresowany ogłoszeniem? Osoba kontaktowa: BlueCollar JobSupply Sp z oo
Użytkownik nie zamieścił innych danych kontaktowych poza adresem e-mail. Użyj formularza obok aby skontaktować się z użytkownikiem.
Do wiadomości możesz dołączyć plik