Giżycko Dodane: 2019-06-13 w kategorii: Praca - Praca za granicą
Spam lub duplikat
Niewłaściwa kategoria
Niedozwolony przedmiot lub usługa
Inne
Oszustwo
Twoje imię:
Adres e-mail znajomego:
Wiadomość do znajomego:
Wyświetleń: 9
Szczegóły:
Wymiar zatrudnienia:
Pełny etat
Forma zatrudnienia:
Umowa o pracę
Opis ogłoszenia:
Firma Interwel B.V. z siedzibą w Nieuwleusen dla jednego ze swoich klientów w okolicy miejscowości Zwolle poszukuje doświadczonego LAMINIARZA ŁODZI.

Opis stanowiska: Praca przy laminowaniu fragmentów łodzi, uzupełnianie ubytków masy szklanej, budowie kadłubów itp.

Wymagania:

Doświadczenie na stanowisku LAMINIARZ ŁODZI,

Komunikatywna znajomość języka angielskiego

Oferujemy:

Stalą pracę w międzynarodowym środowisku,

Tygodniowy system wyplat,

Wynagrodzenie €394 netto/40 h pracy (po odliczeniach zakwaterowania i ubezpieczenia),

Darmowy dojazd do pracy lub zwrot kosztów dojazdu,

Opiekę koordynatora na miejscu,

Możliwość nawiązania wieloletniej współpracy.

Aplikacje prosimy przesyłać na adres: praca@interwel.nl w temacie wiadomości wpisując LAMINIARZ.
Jeżeli jesteś zainteresowany ogłoszeniem? Osoba kontaktowa: Anna
telTelefon: 0XXXXXXXXX
Do wiadomości możesz dołączyć plik