banery/oVIbL44Wc6w6vV8.jpg
Dodane: 2019-11-08 w kategorii: Praca - Praca za granicą
Spam lub duplikat
Niewłaściwa kategoria
Niedozwolony przedmiot lub usługa
Inne
Oszustwo
Twoje imię:
Adres e-mail znajomego:
Wiadomość do znajomego:
Wyświetleń: 7
Szczegóły:
Wymiar zatrudnienia:
Pełny etat
Forma zatrudnienia:
Umowa o pracę
Opis ogłoszenia:
Agencja pośrednictwa pracy EURO LABORA, lider na rynku pośrednictwa pracy (nr cert. 14601) dla swojego niemieckiego klienta poszukuje osób na stanowisko:

Operator pras krawędziowych i wykrawarek CNC (2150 euro netto)

Miejsce pracy: Niemcy – Wurzen

Zakres obowiązków:
- obsługa maszyn CNC – krawędziarki i wykrawarki – główne centrum obróbki profili (automatyczna obróbka skrawaniem oraz piłą manualną)
- praca na podstawie rysunku technicznego
- prowadzenie dokumentacji
- utrzymywanie norm jakościowych – kontrola jakości oraz dokonywanie pomiarów
- mile widziana znajomość MS Office oraz Systemu ERP

Wymagania:
- doświadczenie
- ukończenie kursu operatora maszyn CNC
- mile widziana komunikatywna znajomość języka niemieckiego
- mile widziany własny samochód (możliwość zabrania na kontrakt)
- gotowość do pracy na zmiany
- umiejętność pracy w zespole
- praca od zaraz

Oferujemy:
- umowę o pracę na warunkach niemieckich podpisywaną przed wyjazdem
- opiekę polskojęzycznych dysponentów 24h/7
- stawkę godzinową z dodatkową dietą dzienną netto
- możliwość zaliczek po pierwszym przepracowanym tygodniu
- możliwość pracy w godzinach dodatkowych płatnych od +25%
- płatny urlop (od 24 dni w pierwszym roku zatrudnienia)
- dodatek urlopowy i świąteczny
- odzież roboczą

Zainteresowanych prosimy wysłać swoje CV – Życiorys z przebiegiem doświadczenia oraz zgodą na przetwarzanie danych osobowych na adres mailowy niemcy@euro-labora.com
W temacie e-maila proszę wpisać numer referencyjny: CNC/DE/2019
Jeżeli jesteś zainteresowany ogłoszeniem? Osoba kontaktowa: Euro Labora SpJ
Użytkownik nie zamieścił innych danych kontaktowych poza adresem e-mail. Użyj formularza obok aby skontaktować się z użytkownikiem.
Do wiadomości możesz dołączyć plik

Oferciarz.pl

Znajdź nas