banery/oVIbL44Wc6w6vV8.jpg
Dodane: 2019-11-08 w kategorii: Praca - Praca za granicą
Spam lub duplikat
Niewłaściwa kategoria
Niedozwolony przedmiot lub usługa
Inne
Oszustwo
Twoje imię:
Adres e-mail znajomego:
Wiadomość do znajomego:
Wyświetleń: 3
Szczegóły:
Wymiar zatrudnienia:
Pełny etat
Forma zatrudnienia:
Umowa o pracę
Opis ogłoszenia:
Agencja pracy LUPA PERSONAL jest niemiecką firmą z polskimi korzeniami, działającą na rynku od wielu lat. Oferujemy zatrudnienie na podstawie niemieckiej umowy o pracę dla kandydatów z terenu UE
Nasze motto : „Sukces firmy zależy od jego pracowników” – zostań jednym z nich!

Szwacz/ka

Miejsce pracy: Niemcy – Freudenberg

Opis stanowiska pracy:
- szycie zasłon, pościeli, poszewek na poduszki dekoracyjne
- obsługa maszyn do szycia

Wymagania:
- dobre podstawy języka niemieckiego
- doświadczenie na w/w stanowisku
- wykształcenie kierunkowe zawodowe lub techniczne
- własny samochód (możliwość zabrania na kontrakt)

Oferujemy:
- umowę o pracę na warunkach niemieckich podpisywaną przed wyjazdem
- stawka 10,62 euro brutto/h + 20 euro diety dziennej
- opiekę polskojęzycznych dysponentów 24h/7
- stawkę godzinową z dodatkową dietą dzienną netto
- możliwość zaliczek po pierwszym przepracowanym tygodniu
- możliwość pracy w godzinach dodatkowych płatnych od +25%
- płatny urlop (od 24 dni w pierwszym roku zatrudnienia)
- dodatek urlopowy i świąteczny
- odzież roboczą

Zainteresowany? Wyślij swoje aktualne CV wraz z zgodą na przetwarzanie danych osobowych na adres: profil@lupa-personal.de dodając w temacie numer referencyjny: SZW/DE/2019
Jeżeli jesteś zainteresowany ogłoszeniem? Osoba kontaktowa: Lupa Personal
Użytkownik nie zamieścił innych danych kontaktowych poza adresem e-mail. Użyj formularza obok aby skontaktować się z użytkownikiem.
Do wiadomości możesz dołączyć plik

Oferciarz.pl

Znajdź nas